#
#
За півроку Кіровоградська ОДА витратила на квіти для урочистостей 94 тисячі гривень
#

В середу, 24 червня, Управління комунікації з громадськістю та інформаційної діяльності Кіровоградської ОДА підписало з підприємицею Тетяною Падзиною договір на постачання квіткової продукції на суму 49 тисяч гривень. Угоду було укладено за результатами проведеної спрощеної процедури закупівель, інформує "Центр медіарозслідувань «Прозоро»" з посиланням на ProZorro.

 

За умовами контракту до кінця року чиновники облдержадміністрації отримають 140 трояндових букетів двох видів, по 150 та 400 гривень, а також 12 кошиків з живими квітами та елементами державної символіки, за 1,5 тисячі гривень/одиниця.

 

З початку 2020 року це вже 5-ий договір підписаний між ОДА та підприємицею. З урахуванням даної угоди загалом адміністрація за півроку замовила квітів на суму 94 тисячі гривень. Крім того цьогоріч Тетяна Падзина отримувала «квіткові підряди» від Управління культури і туризму міськради Кропивницького – на суму 80 тисяч гривень, та виконавчого комітету цієї ж ради – на суму 199 тисяч гривень. Загалом же з моменту реєстрації в 2018 році підприємиця встигла отримати від бюджетних замовників підрядів на 670 тисяч гривень.

 

У соціальних мережах номер телефону підприємиці, +38(066)524-81-22, вказаний як контактний в магазині «Цветочный уголок «Bouquet».

 

 

 

Фото – «Точка доступу»