#
#
Забанена антимонопольниками кропивницька фірма продовжує підігравати «конкурентам» на торгах
#

Попри рішення адміністративної колегії Кіровоградського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, щодо спотворення ТОВ «Сервіспромторг» результатів закупівель та фактичну заборону на участь у відкритих торгах, фірма продовжує активно працювати в системі ProZorro.

 

Так з 26-го грудня 2019 року, коли АМКУ прийняло вище вказане рішення, підприємство долучилось до 6 тендерів очікуваною вартістю 2,69 мільйонів гривень. В п’яти з шести випадків «Сервіспромторг» пропонувало найдорожчу пропозицію та навіть не намагалось зменшити її під час аукціону. Враховуючи, що відповідно до ст. 17 ЗУ «Про публічні закупівлі» замовник, а в цій ролі виступали відділи Знам’янської міської та Первозванівської сільської рад, все рівно мав відхиляти пропозиції такого учасника, ТОВ «Сервіспромторг» брав участь у тендерах номінально, граючи роль «технічного кандидата».

 

З початку 2018 року ТОВ «Сервіспромторг» належить мешканцю Кропивницького Антону Полєщуку. Минулого тижня фірма змінила свою юридичну адресу з вулиці Шевченка, 60, що співпадала з місцем прийому виборців секретарем міськради Андрієм Табаловим, на село Петропавлівська Борщагівка, що на Київщині. З сімейством Табалових Полєщука поєднує й робота в наглядовій раді ПАТ «К-Автотранс», майже чверть від пакету акцій якого належить ПП «Домініон-Зембуд». Кінцевими бенефіціарними власниками останнього до жовтня минулого року були батьки секретаря міськради, а заодно члена фракції «Наш край», Олександр та Людмила Табалови.

 

Нагадаємо, за змову на проведених у 2017 році Управлінням освіти міської ради Кропивницького відкритих торгах, на ТОВ «Сервісторгпром» та їхніх спільників ТОВ «Укрпроддонсервіс» було накладено штраф  у сумі 748 тисяч гривень на кожне товариство.