#
#
«Забуте» в декларації голови обласного виборчого штабу «слуг», депутата Михайла Бєжана
#

Минулого тижня Микита Пoтуpаєв, гoлoва Кіpoвoгpадськoгo oбласнoгo oсеpедку політичної партії "Слуга Наpoду", представив городянам список кандидатів з якими «зелені» планують йти на найближчі місцеві вибори. Першим в списку претендентів на мандат депутата міської ради Кропивницького цілком очікувано опинився нинішній голова обласного виборчого штабу партії, а заодно чинний депутат Михайло Бєжан. «Центр медіарозслідувань «Прозоро» вирішив придивитись до декларації обранця кропивничан, яку той подавав наприкінці березня.

 

Відповідно до задекларованих даних депутат, незважаючи на роботу директором ТОВ «Кіноклуб» у Кропивницькому, має власний будинок на 222,5 квадратних метри у Великій Северинці та користується будинком площею 66 м2  в Олександрівці. Має політик і на чому їздити. До декларації записав придбану в 2017-му році Honda Crosstour. Згадав і про власний бізнес – частку в ТОВ «Денмарк».

 

На двох з дружною, Олександрою Бєжан, депутат за минулий рік заробили 273,98 тисяч гривень. Ще 700 тисяч гривень задекларовано як заощадження в готівці, а 4,52 тисячі – монетизована субсидія. 

 

До декларації за 2019 рік політик, однак, вніс не все. Зокрема мова йде про частку в товаристві з обмеженої відповідальністю «Діалент», співвласником якого є депутат обласної ради, колишній однопартієць-«укропівець» та бізнес-партнер по ТОВ «Денмарк» Олексій Мірошниченко.

 

Має сімейство Бєжанів і незадеклароване майно. Відповідно до даних реєстру прав власності на нерухоме мано Олександрі Бєжан досі належить третина квартири у місті Прилуки Чернігівської області.

 

Наразі Михайло Бєжан є депутатом міської ради Кропивницького, куди пройшов як представник «Українського об’єднання патріотів – УКРОП, очолює постійну депутатську комісію з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів.