#
#
Задля кращого управління півторатисячною громадою, сільраді на Кіровоградщині знадобився кросовер
#

Чергова сільська рада на Кіровоградщині планує розжитись новеньким автомобілем. Цього разу тендер на придбання Renault Duster або його еквіваленту оголосила Коробчинська сільська рада Новомиргородського району.

 

За інформацією, розміщеною на сторінці закупівлі в системі ProZorro, для задоволення власних потреб сільрада, яка опікується селами Коробчине, Миколаївка та Сухолітіне з населенням близько 1200 осіб, готова викласти 700 тисяч гривень. При тому, що в офіційних дилерів автомобіль даної марки та комплектації коштує трохи менше 590 тисяч гривень.

 

Загалом за свої гроші сільська рада отримає п’ятидверний повнопривідний білий дизельний кросовер, з механічною 6-ти ступеневою коробкою передач та підкермовою системою керування аудіообладнанням.

 

Наразі закупівля знаходиться на стадії оцінки пропозицій. Найдешевшу ціну – 549 тисяч гривень запропонувало одеське ТОВ «Авто Груп +». За 690 тисяч готовий поставити автомобіль дніпровське ТОВ «Сінгл-Мотор», а за 700 тисяч ТОВ «Соллі плюс. Кременчук».

 

Це перший тендер проведений Коробчинською сільською радою через систему ProZorro. В річному плані закупівель також міститься інформація про заплановане придбання палива на 23 тисячі гривень.

 

Зазначимо однак, що порушуючи ст. 4 Закону України «Про публічні закупівлі» сільрада не має річного плану за 2017 рік, а в системі ProZorro відсутні будь які відомості про закупівлі, платежі по яким зафіксовані в Єдиному веб-порталі використання публічних коштів. За фактом даних порушень експерти Центру медіарозслідувань «Прозоро» вже звернулись до Східного офісу держаудитслужби в Кіровоградській області