#
#
Завдяки ProZorro знам’янські медики витратили на дезінфікуючі засоби вчетверо менше запланованого
#

За результатами проведеної допорогової закупівлі Комунальний заклад «Знам'янська міська лікарня імені А.В. Лисенка» уклала з ТОВ «Вік-ХХІ Вік» договір на постачання дезінфікуючих засобів. Загальна сума договору склала 23 тисячі 124 гривні, і це при тому, що очікувану вартість закупівлі медики визначили на рівні 100 тисяч. Інформація про це розміщена в системі ProZorro, повідомляє Центр медіарозслідувань «Прозоро».

 

Таку значну суму знам’янські медики готові були віддати за 200 упаковок препарату «Жавілар ефект №300», 20 упаковок «Лізоформін 3000 1л» і 30 упаковок «Стеріліум 1л». Промоніторивши ціни в мережі Інтернет можемо впевнено заявити – медики суттєво завищили загальну очікувану вартість товару. Загалом такий комлект товарів можна придбати на суму близько 64 тисяч гривень.

 

Саме пропозиція ТОВ «Лаверна», у розмірі 64,2 тисячі гривень,була найменш вигідною на торгах. Крім того в аукціоні взяли участь ФОПи Чайка Ірина Вікторівна та Шестаков Валерій Вікторович, а також ТОВ «ІМЕД».

 

Тим не менш, найвигіднішу пропозицію – 23,12 тисяч гривень, зробило знам’янчанам ТОВ «Вік-ХХІ Вік», що належить Іоффе Фаїні Марківні, котра входить до числа засновників Єврейської конфедерації України.

 

Строк поставки товару у договорі не вказано, дія ж договору традиційно завершується 31 грудня 2017-го року, або до повного його виконання.