#
#
Збірник реєстрів, або Чим корисний YouControl

У кожного, хто хоча б час від часу займався питаннями відстеження корупції в сфері публічних фінансів, в закладках комп’ютера висять адреси десятків різноманітних реєстрів, до котрих доводиться зазирати аби дізнатись побільше про свого «героя». Звісно це забирає чимало часу, однак донедавна альтернативи подібному пошуку просто не було. Ситуація змінилась з появою аналітичної системи YouControl, що покликана суттєво спростити вам життя, об’єднавши в собі першочергово необхідну інформацію про підприємства, установи та організації приватної та комунальної форми власності.

Однак про все по порядку. Першим в списку необхідних розслідувачам реєстрів звісно ж стоїть Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. І от його YouControl з легкістю замінює надаючи навіть більше інформації ніж ви очікували. Крім поточних даних аналітична система містить інформацію й про усі зміни, що відбувались з фірмою з моменту її сторення. Для розуміння поясню – аби отримати подібну інформацію в Єдиному дерєреєстрі вам доведеться відшуковувати її за допомогою платних довідок, кожна з котрих коштує 53 гривні.

Не менш корисним для користувачів  YouControl буде й вбудований Єдиний державний реєстр судових рішень. А оскільки першочерговим завданням системи є пошук інформації щодо конкретних контрагентів, то і судові рішення будуть стосуватись конкретно тієї установи яка вас цікавить. Ті кому доводилось відфільтровувати інформацію в судовому реєстрі мене зрозуміють – це суттєво зекономить ваш час.

Не варто забувати і про головну особливість аналітичної системи яку особливо люблять використовувати в своїй роботі журналісти-розслідувачі – пошук зв’язків між контрагентами. Поясню як це працює – ви маєте дві, здавалось би абсолютно не пов’язані між собою фірми, що аж надто підозріло завжди парою беруть участь у тендерах. Так от саме YouControl допоможе вам від слідкувати потенційні зв’язки між ними аналізуючи прізвища, ім’я та по-батькові засновників і керівників, адреси та номери телефонів підприємств, а також ряд інших параметрів котрі за бажанням можна відфільтровувати.

Загалом, як стверджують розробники YouControl, на сайті міститься інформація про запитуваних вами контрагентів, що надходить з 30 державних реєстрів та оновлюється на момент запиту. Погодьтесь, величезна різниця – знайти необхідну вам інформацію за 5 хвилин чи за 2 години.