#
#
Голова кропивницьких «порошенківців» поповнив власний автопарк автомобілем за півтора мільйона гривень
#

Координатор фракції політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» в міській раді Кропивницького Ігор Волков поповнив власний автопарк автомобілем люкс-класу.

 

Інформацію про нове придбання депутата, а за одно й співвласника декількох успішних компаній та співзасновника Федерації шахів Кіровоградської області, можна знайти у повідомленні про суттєві зміни майнового стану Ігоря Волкова на сайті НАЗК.

 

Відповідно до оприлюдненого документу, 31 серпня депутат за 1 мільйон 545 тисяч 478 гривень придбав кросовер люкс-класу LEXUS RX 200T 2017-го року випуску. За таку ціну, виходячи з пропозицій офіційних дилерів LEXUS, можна купити дане авто в комплекатії Executive, що передбачає наявність  повнопривідного двигуна на 2 тисячі см3, паливного баку на 72 л, шумопоглинаючого скла, інтелектуальних датчиків паркування з функцією автоматичного гальмування, незалежного регулювання температури зон водій/пасажир, оздоблення сидінь комбінованою шкірою та інших примочок.

 

Це вже третій автомобіль у сім’ї депутата-підприємця. Згідно декларації за 2016 рік у власності родини Волкових також є Toyota Camry 2008-року та ВАЗ 21112 2010-го. Загалом за минулий рік депутат задекларував 1,37 мільйонів сімейного прибутку, а також 70,6 тисяч гривень, 42 тисячі доларів та 2,5 тисячі євро заощаджень.

 

Наразі Ігор Волков є співвласником ТОВ «Роба Нова», ТОВ «Радіо ТТВ» та ТОВ «Міськпобутсервіс». Крім того він є кінцевим бенефіціарним власником ТОВ ВКФ «Спліт». Дружині «порошенківця» Світлані Волковій належить перукарня «Локон», а донці Анні Волковій – ТОВ «Рекламне агентство «РІК» та частка в ТОВ «Рекламне агентство РІК-Медіа».

Останні новини
З підвищенням темпів захворюваності на коронавірус в Україні посилюються й карантинні обмеження. Нововведення продукують інформаційні приводи. Тож новин, пов’язаних із темою вакцинації, в медіа відчутно побільшало. Традиційні проблеми опалювального сезону
Реклама, анонімні ТГ-канали та створення новин з нічого. Такими маніпулятивними тематиками запам’ятався інфопростір Кіровоградщини учасникам проєкту Infocrime.Кропивницький минулого тижня.
Приїзд прем’єр-міністра, акція-голодування через забудову скверу, опалювальний сезон – ці теми превалювали в новинах останнього тижн