#
#
Кіровоградська облдержадміністрація готова витратити 900 тисяч гривень на легковик бізнес-класу
#

Кіровоградська обласна державна адміністрація оголосила проведення закупівлі новенького легкового автомобіля Toyota Camry. Відповідна інформація щодо майбутнього придбання розміщена на сторінці закупівлі в системі ProZorro.

 

Попри декларовану можливість поставки еквівалентного товару замовник розписав характеристики достатньо чітко аби запропонувати автомобіль іншої марки та моделі стало практично нереально. Так майбутній службовий автомобіль ОДА повинен бути виконаний в комплектації Prestige, оснащений бензиновим двигуном, переднім приводом, шестиступінчатою трансмісією, комплексом систем активної безпеки Toyota Safety Sense, кріпленням  для дитячих крісел ISOFIX та системою безключового доступу до автомобіля й запуску двигуна.

 

Що ж до візуального оформлення, замовник передбачив хромовані ручки дверей, оздоблення сидінь, дверних карт, керма комбінованою шкірою з перфорацією, декор інтер’єру в стилі «Tiger-eye» та фонову внутрішню ілюмінацію центральної консолі, дверних ручок і простору для ніг водія.  

 

За даними офіційного дилера Toyota в Кропивницькому, ціна на Toyota Camry Prestige стартує від 923,55 тисяч гривень. При цьому замовник визначив очікувану вартість автомобіля на рівні 900 тисяч гривень.

 

Кінцевий строк подачі тендерних пропозиції по даній закупівлі завершується 16 липня. Поставити новий чотиридверний сріблястий седан майбутній підрядник має протягом 30 днів з моменту підписання договору.

Останні новини
Оцінки, додумування та неточності в заголовках, піар політиків під виглядом інфоприводів, некоректні узагальнення – такими були тенденції маніпуляцій в медіапросторі Кіровоградщини протягом 11-15 жовтня.
Піар Великого будівництва превалює серед усіх «джинсових» матеріалів у ЗМІ Кіровоградщини, Юлія Тимошенко лишається топ-спікером для «Прожектора», а судження та некоректні узагальнення потрапили в заголовки. Такими є тенденції в медіаполі області з 27 вер
Багато джинси та судження замість фактів. Такими були тренди маніпуляцій в медіаполі Кіровоградщини протягом 20-24 вересня. За цей період команда проєкту INFOCRIME.Кропивницький промоніторила 665 новин 10 популярних сайтів, п’ятничні випуски новин трьох