#
#
Півмільйона "Основі" Тарути. Що ще відомо про нового голову Кіровоградської ОДА
#

Андрій Назаренко, якого учора було представлено президентом як нового голову Кіровоградської ОДА, впродовж кількох років пожертвував на партію «Основа» понад півмільйона гривень. Про це повідомляє Центр медіарозслідувань «Прозоро» з посиланням на звіти політичних партій, що оприлюднені на сайті Нацагенства із запобігання корупції.

 

Так, згідно зі звітами, Назаренко перерахував партії «Основа», головою якої до середини 2019 року вказувався ексочільник Кіровоградщини Андрій Ніколаєнко, 591,9 тисяч гривень. Найбільше внесків він зробив восени і в грудні 2018 року – по 90-250 тис. грн.

 

Через партійні внески він навіть ледь не отримав штраф. Департамент із питань запобігання політичній корупції НАЗК минулого року склав на Назаренка адмінпротокол. Мовляв, на момент здійснення чергового внеску у нього була податкова заборгованість у розмірі 1299 гривень. Втім, суд закрив провадження у справі посилаючись на те, що терміни притягнення до відповідальності прострочені на 2 тижні.

 

Власне, про прихильність до «Основи» й дружні стосунки з Ніколаєнком свідчать чисельні фото Назаренка у Фейсбуці. Там же фотозвіти з полювання, родинного відпочинку в Італії, Іспанії та навіть зустріч одногрупників.

На одній зі світлин членів партосередку зі спонсором партії Сергієм Тарутою, окрім Назаренка «засвітився» ще один представник Кіровоградщини – Максим Березкін, котрий разом зі своєю родиною наразі під слідством у справі «Креативу». 

У декларації, яку Назаренко подав як кандидат на посаду, вказані квартира, що у київському ЖК «Комфорт Таун» площею 82,8 м.кв. придбана у 2016 році за 1,63 мільйона гривень і паркомісце за 192,86 тисяч гривень там же.

У селі Рожківка, що за годину їзди від Києва, у Назаренка земельна ділянка площею 955 м.кв., набута у 2012 році. Нерухомості, щоправда, там не числиться. Принаймні на ньому.

 

Також у декларації дві квартири, записані на дружину Назаренка Яну за 970 283 грн. і 1 311 275 грн. кожна. У подружжя два годинники ROLEX вартістю майже 300 тисяч гривень кожен.

 

Автопарк складають Lexus RX 2016 200 р.в. вартістю 1,59 тисяч гривень і Mercedes-benz C300 2014 р.в. за 918 тисяч.

 

Офіційна зарплата Назаренка за минулий рік на ТОВ «2-й ім. Петровського цукровий завод» склала 129,13 тисяч гривент. Натомість готівкові заощадження чималі: 95 тисяч доларів, 15 тисяч євро, 50 тисяч гривень у Назаренка та 10 тисяч доларів у його дружини. Окрім того 155,6 тисяч гривень і 2,43 тисячі доларів розміщені на банківських рахунках.

Останні новини
Оцінки, додумування та неточності в заголовках, піар політиків під виглядом інфоприводів, некоректні узагальнення – такими були тенденції маніпуляцій в медіапросторі Кіровоградщини протягом 11-15 жовтня.
Піар Великого будівництва превалює серед усіх «джинсових» матеріалів у ЗМІ Кіровоградщини, Юлія Тимошенко лишається топ-спікером для «Прожектора», а судження та некоректні узагальнення потрапили в заголовки. Такими є тенденції в медіаполі області з 27 вер
Багато джинси та судження замість фактів. Такими були тренди маніпуляцій в медіаполі Кіровоградщини протягом 20-24 вересня. За цей період команда проєкту INFOCRIME.Кропивницький промоніторила 665 новин 10 популярних сайтів, п’ятничні випуски новин трьох