#
#
Що відомо про нового керівника автодорожньої служби Кіровоградщини
#

Наказом Укравтодора від 7 квітня, виконуючим обов’язки начальника Служби автомобільних доріг Кіровоградської області призначено Ігоря Анатолійовича Вишневського. Представлення посадовця колективу, за даними Центру медіарозслідувань «Прозоро», відбулося 8 квітня. На наш запит в Укравтодорі надали біографічну довідку посадовця.

 

Згідно з офіційною інформацією, Ігор Вишневський 1972 року народження, мешканець Києва. У 1998 році закінчив Харківську державну академію залізничного транспорту за спеціальністю промислове і цивільне будівництво, здобув кваліфікацію інженера будівельника; у 2005 році закінчив Київський національний економічний університет і отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки «Право», здобув кваліфікацію бакалавра з права.

 

Робота у минулому:

  • 1995-2002 - генеральний директор Чесько-української компанії «Інтернаціонал – Холдінг Лтд»;
  • 2002-2004 - виконуючий директор, компанія «Дорадо»;
  • 2004-2007 - радник голови правління, СК «Оранта»;
  • 2007-2008 - керуючий справами компанії, компанія «Істіл менеджмент». За інформацією з аналітичної системи Youcontrol ТОВ «Істіл менеджмент» входить в групу компаній «ІСТІЛ Груп» Мохаммада Захура, британсько-українського підприємця пакистанського походження, раніше видавця Kyiv Post, співзасновника української музичної премії YUNA;
  • 2008-2020 - радник генерального директора, компанія «Істіл менеджмент».

 

У декларації Вишневського вказаний лише JAGUAR F-PACE 2016 року випуску вартістю 1,25 мільйонів гривень, записаний на дружину.

 

Попереднього в.о. начальника обласної САД Олексія Царенка звільнили згідно пункту 2 статті 36 КЗпП України (закінчення строку трудового контракту).

 

Додатково: видання «Ліга» повідомляло, що двоє вихідців з Istil Group Мохаммада Захура з початку 2020 року перейшли на роботу в оборонне підприємство «Укрспецекспорт».