#
#
Відхиливши дешевшу пропозицію через "не знайдені" документи, "гімназія Короткова" переплатить понад 138 тисяч на закупівлі сосисок
#

Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс «Гімназія-інтернат – школа мистецтв», котрий нині очолює народний артист України Анатолій Коротков, відхиливши дві дешевші пропозиції закупить 2300 кілограмів м'ясопродуктів у кропивницького ТОВ «УКРПРОДДОНСЕРВІС». Потенційна переплата при цьому складає 138,09 тисяч гривень.

 

Згідно інформації опублікованої в системі ProZorro, до участі в торгах долучились 3 підприємства які запропонували виконати замовлення за наступними цінами:

- ПП «ТК «Молімпекс» - 169,88 тисяч гривень;

- ПрАТ «Кременчукм`ясо» - 178,85 тисяч гривень;

- ТОВ «УКРПРОДДОНСЕРВІС» - 307,97 тисяч гривень.

 

Однак, за результатами розгляду документації, економічно найвигіднішу пропозицію ПП «ТК Молімпекс» було відхилено. Підставою для подібного рішення тендерний комітет Замовника назвав відсутність опису товару, гарантійного листа щодо якості постачання продукції та підтвердження проведення лабораторних досліджень (випробувань) продуктів харчування. Зауважимо, що до системи Замовник завантажив протокол в форматі Word, який не містить жодного підпису членів тендерного комітету.

 

 

При цьому серед документів ПП «ТК «Молімпекс» можна побачити усі необхідні довідки та гарантії які «не помітив» тендерний комітет Замовника. Зокрема файл під назвою «21_Технічно якісні х-ки» містить у собі документ – «Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі», оформлений згідно додатка №4, як того вимагав Замовник. Даний документ серед іншого містить відповідний опис товару який планував поставляти ПП «ТК «Молімпекс».

 

Що ж до підтвердження якості товару, то усю необхідну інформацію можна знайти в наступних документах:

- Гарантійний лист щодо якості товару від самого учасника ПП «ТК «Молімпекс».

 

- Гарантійний лист від безпосереднього виробника товару ТОВ «Дніпровська м’ястерня», яким фірма бере на себе відповідальність за забезпечення ПП «ТК «Молімпекс» продукцією в необхідній кількості та якості.

 

- Експертний висновок №219/077, що підтверджує відповідність партії м'ясопродуктів (сосисок) вимогам ДСТУ 4436:2005.

 

Не зауваживши вище вказані довідки та листи, Замовник відхилив пропозицію кременчуцького підприємства «Торгова компанія «Молімпекс» та перейшов до розгляду наступної пропозиції. Спершу визнавши ПрАТ «Кременчукм`ясо» переможцем торгів «Гімназія-інтернат – школа мистецтв» переглянула свої позиції після подання ТОВ «УКРПРОДДОНСЕРВІС» скарги про порушення процедури закупівлі.

 

Як результат – знайдені невідповідності та відхилення двох з трьох пропозицій, після чого тендерний комітет віддав підряд на поставку м’ясопродуктів місцевому підприємству «УКРПРОДДОНСЕРВІС». Відповідний договір вартістю 307,97 тисяч гривень було підписано 21 серпня. Постачатимуть навчальному закладу продукцію відомого у місті бренду «Ятрань».

 

Враховуючи сумнівне відхилення пропозиції ПП «ТК «Молімпекс», потенційна переплата на даній закупівлі складає 138,09 тисяч гривень.

 

Переможець торгів ТОВ «УКРПРОДДОНСЕРВІС» належить Світлані Прасол, директор – Сергій Положенцев чия дружина, Оксана Положенцева, є прокурором Кіровоградської місцевої прокуратури. Числиться фірма за адресою масової реєстрації - Кропивницький, вулиця Олега Паршутіна (Аерофлотська), 13. Серед інших двох десятків підприємств з такою ж адресою прописки значаться й фірми пов’язані з секретарем міської ради Андрієм Табаловим та його сім’єю. Це зокрема ТОВ «АДК Істейт», ТОВ «Коровай – Н» та ТОВ «Торговий дім «Формула смаку». Загалом з початку року ТОВ «УКРПРОДДОНСЕРВІС» отримало через систему ProZorro вже 31 підряд на загальну суму 7,17 мільйонів гривень.

Останні новини
Оцінки, додумування та неточності в заголовках, піар політиків під виглядом інфоприводів, некоректні узагальнення – такими були тенденції маніпуляцій в медіапросторі Кіровоградщини протягом 11-15 жовтня.
Піар Великого будівництва превалює серед усіх «джинсових» матеріалів у ЗМІ Кіровоградщини, Юлія Тимошенко лишається топ-спікером для «Прожектора», а судження та некоректні узагальнення потрапили в заголовки. Такими є тенденції в медіаполі області з 27 вер
Багато джинси та судження замість фактів. Такими були тренди маніпуляцій в медіаполі Кіровоградщини протягом 20-24 вересня. За цей період команда проєкту INFOCRIME.Кропивницький промоніторила 665 новин 10 популярних сайтів, п’ятничні випуски новин трьох